* Wat is Jin Shin Jyutsu [jin sjin joetsoe]
* Hoe kun je het leren
* Ontdek de kracht van de vingers
Introductie cursus Jin Shin Jyutsu
Jin Shin Jyutsu is het ontdekken en herstellen van je “ingebouwde” zelfgenezend vermogen, door middel van je vingers en/of energiesloten (bepaalde plekken op het lichaam) vast te houden.
Daarbij geeft het een diepe ontspanning en roept het bewustzijn op om zo gezond en harmonieus in het leven te kunnen staan.
Het getal van ieder (26) van deze energiesloten hebben bijzonder veel wijsheid inzich. Door deze kwaliteiten te leren kennen en zo verbindingen te leggen, kun je zien en ervaren wat je lichaam je vertelt. En daardoor kun je dan weer de geblokkeerde energie opheffen zodat alles weer goed “stroomt”.
Ook bespreken we de elementen, seizoenen, emoties en de kleuren, hoe deze verband houden met de vingers en met elkaar.
Als jij nieuwsgierig bent hoe je dit eenvoudig kunt leren en toepassen in het dagelijkse leven,
dan is deze cursus voor jou.
Introductieprijs € 166,=
Programma
Dag 1:
Hier gaan we het hebben over wat Jin Shin Jyutsu is, de Hoofd Centrale Stroom, Beheerder en Bemiddelaarstroom de dieptes en de kracht van de vingers.
Waar zitten Energiesloten 1 t/m 26, wat betekenen ze en wat kun je daar mee en we bekijken de relatie met de vingers en de dieptes.
Dag 2:
De orgaanstromen. Welke zijn er en hoe lopen ze door het lichaam. Wat betekenen ze en wat is hun relatie met de vingers en de dieptes.
Hier gaan we nog een aantal speciale stromen behandelen naar aanleiding van de vragen uit de andere dag.
Beide dagen gaan we zelf “stromen” zodat je kunt ervaren wat we die dag geleerd hebben.
Bij de cursus krijgt je een “lege” hand en een energieslotenkaart.
Zelf meenemen:
Pen, kleurtjes en papier
een vest en evt. sokken
je yoga matje (als je deze hebt)
Moed om naar jezelf te durven kijken

Alles op een rij: |
Dag 1: 24 november Dag 2 : 1 december Beide dagen zijn van 10.00 uur tot 16.00 uur incl. thee en koffie. De cursus locatie is aan de Rivierenlaan 201A in Lelystad (sidha-dorp) vlak bij de A6. Max 8 personen. De cursus incl. materiaal kost € 166,00 euro en kan je overmaken op rek. NL76 TRIO 01984 11 006 tnv J. Korf Lelystad. Voor meer informatie kun je mailen naar: info@kenmijzelf.nl of bellen / appen naar: 06 – 1822 7004
|
